У Донецьку мітингували під греко-католицьким храмом

 Новини Донбаса

В окупованому Донецьку прихильники "ДНР" мітингували проти сект біля Храму Покрови Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви.Про це повідомляють "Новости Донбасса".За даними видання, на "акцію" привезли близько 500 осіб, яким роздали заздалегідь підготовлені плакати з написами "Ні сектантам в ДНР", "Припиніть гоніння православних християн", "Це секта ЦРУ" та іншими.

Мітингувальники заявили, що виступають проти "сектантів, греко-католицької церкви", яка, за їхніми словами, "нав'язує людям ідею єдності з Україною"

Напередодні один з членів угруповання "ДНР" Сергій Кондрикінський, який очолює молодіжний рух, заявив, що "сектантів" на окупованій території спонсує ЦРУ (Центральне розвідувальне управління США, - ред.). А діяльність греко-католицької церкви в Донецьку він назвав "підступами Заходу"

"Ми цим питанням займалися поглиблено, розглядали, як залучається молодь, яким чином їх "обробляють" і звідки береться фінансування цих сект. Тут дуже чітко видно роботу ЦРУ", - заявив представник сепаратистів.Мітинг тривав близько 40 хвилин. Після чого всі "протестувальники" розійшлися.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення