В окупованому Донецьку від вибуху міни загинув мирний житель.
Про це йдеться на сепаратистському сайті так званої "ДНР".
Повідомляється, що інцидент стався в Петровському районі міста.
"Вчора ввечері чоловік пас корову, її розірвало на міні, яка була вкопана в землю. Мирного жителя вбило осколком", — йдеться в повідомленні сепаратистського сайту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55