У центрі Донецька в квартирі житлового будинку стався потужний вибух.
Як повідомляє "Сегодня", у тимчасово окупованому Донецьку стався вибух у висотці на вулиці Челюскінців. Рвонуло на третьому поверсі. У вогні загинули двоє людей.
Зазначається, що вибуховою хвилею зірвало обшивку балкона – вона впала під будинком, ледь не покалічивши перехожу.
Причина вибуху поки невідома. Ймовірно, в будинку стався витік газу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55