У дворі харківського будинку на машину поклали гранату. Про це повідомляє Telegram-канал "Криминальна Україна".

"На парковці біля житлового будинку виявлено гранату на лобовому склі автомобіля. Невідомі облили фарбою автомобіль Subaru Forester і підклали гранату в районі двірників. Двір оточили, працювали кінологи",-йдеться у повідомленні

Сапери знешкодили гранату. Деталі - звідки граната і хто її поклав на машину, з'ясовує поліція.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55