До дитячої лікарні Кременчука госпіталізовано 8-річну дівчинку з Глобиного. У дитини діагностовано враження електрострумом, опіки обох долонь та лівої гомілки.
Відомо, що дитина отримала електротравму на риболовлі. Нещастя сталося у суботу, 5 червня.
Нині дівчинка перебуває у реанімаційному відділенні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55