Багатогодинні артилерійські обстріли кожну ніч, під час яких бойовики ціляться в бліндажі українських захисників - така зараз ситуація в окупованій Горлівки.
«Припиняють бити з великих калібрів тільки зі сходом сонця, але тоді на полювання виходять ворожі снайпери. Бійці кажуть, що крім звичних тут мінометів різних калібрів, РПГ і самохідних установок, бойовики починають обстріл зі зброї, якої раніше в Горлівці не було. Армійці стверджують, що ворог стягнув до лінії фронту 122-мм установки «Партизан»», - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55