Сьогодні вранці у вагоні на станції метро "Проспект Гагаріна" померла пенсіонерка. Про це повідомили в прес-службі Нацполіції Харківської області.
За попередніми даними, у 75-річної жінки заболіло серце і їй стало зле. Обставини події встановлюються.
Нагадаємо, в червні в Харкові у вестибюлі станції метро "Пушкінська" померла жінка. У неї стався інфаркт.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55