У Харкові 16-річний юнак втік з реабілітаційного центру

Поліцейські Харкова оперативно розшукали двох підлітків, які втекли. Жодних протиправних дій відносно неповнолітніх скоєно не було. Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Харківської області.

У першому випадку, до чергової частини Харківського районного управління поліції № 2 звернувся викладач дитячого реабілітаційного центру з заявою про те, що 16-річний вихованець пішов гуляти та не повернувся. Заява надійшла до поліції 27 травня о 19:20. На розшуки юнака був орієнтований весь особовий склад сектору ювенальної превенції. Наступного дня близько 11:00 поліцейські встановили місцезнаходження хлопця.

28 травня з повідомленням про те, що донька близько 16:00 пішла з дому та не повернулася, до ХРУП №3 звернулася мати дівчини. В ході розшукових заходів поліцейські 29 травня встановили місцезнаходження розшукуваної у селищі Безлюдівка. Як виявилося, дівчина перебувала у подруги через конфлікт з матір'ю.

З обома розшуканими підлітками співробітники поліції провели профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення