У Харкові чиновник під час затримання за хабар чинив опір силовикам

У Харкові посадовця затримали за фактом отримання хабара, вимагання та вчинення опору працівникові правоохоронного органу під час виконання останнім службових обов’язків (ч. 3 ст. 369-2, ч. 2 ст. 342 КК України), повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Встановлено, що в лютому 2021 року до заступника голови однієї з районних адміністрацій Харківської міської ради звернувся підприємець за інформацією про порядок отримання військового квитка або приписного посвідчення для найманого працівника.

Посадовець повідомив, що за 400 доларів забезпечить бізнесмену необхідні документи. Останній звернувся до правоохоронних органів із заявою про вимагання.

Під час слідчих дій посадовець отримав гроші від заявника. 18 лютого чиновника затримали в порядку ст. 208 КПК України. При затриманні чоловік чинив опір співробітникам правоохоронних органів.

Тривають першочергові слідчі (розшукові) дії, після закінчення яких буде вирішене питання щодо повідомлення чиновнику про підозру за ч. 3 ст. 369-2, ч. 2 ст. 342 КК України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення