У Харкові члени громадської організації вимагали кошти із підприємців

Обклали «даниною» підприємців - у Харкові учасники злочинного угруповання постануть перед судом. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Організував діяльність угруповання засновник громадської організації. Разом з її членами вони займалися вимаганням коштів із підприємців, які надають послуги населенню з вивозу відходів на території області.

Діяльність злочинного угруповання викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Харківській області та слідчі обласного управління поліції.

За кожен виїзд машини за межі міста підприємці повинні були сплачувати до 200 грн. У разі відмови, фігуранти погрожували підприємцям фізичною розправою та перешкоджали їх діяльності.

5 березня організатора та одного з учасників угруповання було затримано одразу після отримання та розподілу між ними чергового «траншу» - 18 000 грн. Загалом зловмисники одержали від асенізаторів 60 000 грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт за погодженням із Харківською обласною прокуратурою стосовно трьох осіб скеровано до суду. Організатору та двом його спільникам інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення