У Харкові в метрополітені кішка стрибнула на колії.
Як повідомляють місцеві пабліки, все сталося на станції "Армійська", саме там кішка стрибнула на рейки метрополітену.
Врятували її за допомогою принади – взяли сачок, з'єднали зі шваброю, у сачок насипали корм.
Зазначається, що врятовану тваринку можна забрати, якщо зателефонувати за номером 0954788878
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55