У четвер, 7 травня, вранці у Харкові невідомі осквернили постамент на майдані Героїв Небесної Сотні. Як повідомило управління Національної поліції в Харківській області, пам’ятник Героям Небесної Сотні облили білою фарбою.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група поліції. Інформацію внесли до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення.

Проводяться заходи щодо встановлення всіх обставин та осіб, причетних до події.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55