У Харкові демонтували одну з будівель елеватора, який не використовується з середини 1990-х років. Про це повідомляє сайт міста Харкова.
Шляхом підриву було знесено п'ятиповерхову будівлю занедбаного елеватора в центрі міста біля залізничного вокзалу.
Подивитися на те, що відбувається, зібралися понад тисячу осіб.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55