На вулицях Харкова покинули сотні непроданих напередодні Нового року ялинок.
Про це стало відомо з опублікованих світлин місцевими мешканцями в соцмережі, пише Status Quo.

У коментарях люди обурені, що торговці залишили дерева просто неба. Дехто пропонував продавцям подарувати по ялинці соціально незахищеним громадянам.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55