У Харкові померла найстарша собака в Україні

 Канал 24

У Харкові померла собака-рекордсемка породи мопс. Вона була найстаршою собакою в Україні та прожила 19 років і шість місяців і це неабияк довго для чотирилапих друзів.

Рекордсменка мала милу кличку – Луша Товстеньке Щастя. Про смерть тварини повідомила глава Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова у фейсбуці.

Титул найстарішого мопса Луша отримала у травні 2018 року. Національний реєстр рекордів України офіційно підтвердив рекорд. Якщо перевести собачий вік на людський, то їй на момент смерті було 136 років. Лана написала, що таке тривале життя – це наслідок любові та турботи її господарки – Анни Гарбуз.

Національний Реєстр Рекордів висловлює вдячність за тепло та любов, якими вона ділилася з Лушею буквально до останнього подиху песика,

– зазначила Лана Вєтрова у дописі.

За своє тривале життя песик двічі була вагітною та навіть побувала у зубах у вівчарки. Після цього її довелося довго виходжувати. А останнім часом Луша мала проблеми з зором та слухом, їй було важко їсти, бо залишилось лише три зуби. Тому турботливі господарі годували свою улюбленицю м'яким кормом для цуценят.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення