У Харкові прокуратура хоче повернути лідера місцевого Антимайдану в СІЗО

 Depo

У Харкові прокуратура оскаржила зміну запобіжного заходу для учасників захоплення ОДА

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області із посиланням на начальника управління прокуратури області Олександра Шевченка.

За його відомостями, прокуратура Харківської області подала апеляцію на рішення Київського районного суду Харкова, який установив можливість внесення застави підозрюваними в організації та активній участі в масових заворушеннях, що завершилися захопленням Харківської обласної державної адміністрації у квітні 2014 року (ч.1 ст. 294 ККУ).

Прокурор додав, що минулого тижня суд у попередньому засіданні (у зв’язку зі зміною судді) розглянув питання продовження запобіжного заходу двом підозрюваним.

Прокуратура наполягала на продовженні тримання під вартою учасників масових заворушеннях без права внесення застави. Однак суд, погодившись з мірою запобіжного заходу, встановив можливість внесення застави у розмірі понад 206 тис. грн. кожному.

На даний час апеляційна скарга прокуратури не призначена до розгляду.

Як повідомляв Depo.Харків, 12 жовтня суд встановив двом лідерам харківського Антимайдану Спартаку Головачеву та Єгору Логвинову, яких підозрюють в активній участі в захопленні будівлі ОДА у квітні 2014 року, заставу в розмірі 206,7 тис. грн. Уже 13 жовтня Головачев вийшов на свободу та відправився, за його словами, в монастир.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення