У Харкові судять родину канібалів

У Харкові в підвалі приміщення люди знайшли тіло пошматованого чоловіка, у якого не було внутрішніх органів та голови.

У Харкові батько з сином вбили чоловіка, а його тіло з’їли. Правоохоронці миттєво встановили особу вбивць, адже вони навіть голову жертви викидати не стали, лишили у себе на балконі

Євген Петров, якого батько та син Костюкови буквально розібрали на шматки – просто завітав в гості на чарчину. Розповів, що він колишній правоохоронець. І це було фатальним рішенням. Старший Костюков схопився за ніж і почав шматувати гостя. Його ж син Ярослав начебто тримав жертву і за вказівкою батька розчленував бездиханне тіло.

На суді ж нині старший із підозрюваних мовчить. Хоча Надзвичайним новинам відповів – до вбивста Євгена Петрова його син не причетний.

Крім того, обидва Костюкови тепер категорично заперечують, що їли людське м’ясо.

А от колишня дружина і син з’їденого Євгена Петрова вимагають моральну компенсацію – півмільйона гривень. І ця заява відверто обурює старшого Костюкова. Платити родині вбитого – Максим категорично не погоджується.

Наразі допитані майже всі свідки, залишився лише один. Начебто, він добре знає не тільки кримінальних гурманів, а і був знайомий із тим, кого вони подали до столу. Свої покази він буде надавати просто у залі суду вже на наступному засіданні, 5 серпня.

загрузка...

Більше новин