У Харкові троє зловмисників відібрали у чоловіка сумку з грошима. Правоохоронці почали операцію "Перехоплення". Про це повідомляє прес-служба поліції Харківської області.
Зловмисники на Троїцькому провулку почали погрожувати ножем 30-річному чоловіку та відібрали у нього сумку з грошима. Після цього вони сіли в автомобіль і зникли в невідомому напрямку.
"Зловмисники втекли з місця злочину на автомобілі Toyota Camry білого кольору, державний номер АІ 1527 СІ. За наказом начальника ГУНП в Харківській області Валерія Сокуренка, по місту та області введена поліцейська операція "Перехоплення", – йдеться у повідомленні.
Правоохоронці вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55