У харківському метрополітені чоловік впав на колії. Рух потягів тимчасово призупинили. Про це повідомляє 19 серпня місцевий канал "ХС/Харьков".
"На станції Героїв Праці тип впав на колії", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що працівники метрополітену відключили подачу струму і витягли хлопця на платформу. Повідомляється також, що впав він з необережності та відбувся переляком.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55