У Харкові біля станції метро "Київська" у автомобілі знайшли труп чоловіка.
Моторошну знахідку виявили вчора увечері, повідомляє Telegram-канал "ХС | Харьков". Імовірна причина смерті – зупинка серця.
Скільки часу в авто пробуло тіло покійного – не повідомляється.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55