Протягом 12 жовтня в ЗСУ зареєстровано 95 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомляють "Надзвичайні новини", посилаючись на Командуванні Медичних сил.
Із загальної кількості нових хворих у закладах охорони здоров’я перебуває 32 особи, у тому числі 12 військовослужбовців у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону (Харків). Крім того, двоє військових перебувають у ізоляторі військової частини Харківської області. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, вони отримують необхідне лікування.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 63 особи, у тому числі три військовослужбовця в Харківській області. Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55