У Херсоні родина при виклику швидкої допомоги приховала інформацію щодо нещодавнього повернення з закордону, через що бригаду лікарів помістили на 14 днів на карантин. Про це головний лікар області Віктор Короленко написав на своїй сторінці у Facebook
"Вчора, до екстреної швидкої допомоги надійшов виклик із скаргами на високу температуру у членів родини, яка проживає у Херсоні. Громадяни приховали інформацію від диспетчера щодо свого нещодавнього перебування за кордоном. Тож на виклик "швидка" виїхала без засобів підвищеного захисту", - сказано у повідомленні.
Тепер, як зазначає Короленко, бригада "швидкої" перебуватиме на карантині 14 днів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55