У Херсоні 48-річний чоловік загинув, коли намагався дістати телефон з вигрібної ями. Про це повідомляє УНН, посилаючись на оперативну довідку департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Херсонської облдержадміністрації.
"3 серпня о 18:20 у місті Херсон на вулиці Енгельса, 98 при діставанні телефону зі сточної ями отруївся клоачними газами мужчина... 48 років. Помер до прибуття швидкої допомоги", - йдеться в повідомленні.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55