У Херсоні батьки двох десятирічних школярів отримали адміністративні протоколи за знущання їх дітей з однокласника.
Про це повідомляє прес-служба поліції області.
"Жертвою знущань з боку однокласників став 11-річний учень 5-го класу однієї зі шкіл міста Херсона. Двоє 10-річних хлопчиків принизливо обзивали учня, глузували з нього, штовхали та залякували", - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, мати потерпілої дитини звернулася до правоохоронців, після того, як прослухала голосове повідомлення у месенджері учнівського чату. Там хлопчики залякували потерпілого та висловлювалися в його адресу нецензурними словами.
За фактом перевірки факт булінгу підтвердився. З кривдниками провели профілактичні бесіди, а на їх батьків склали адмінпротоколи за статтею про булінг учасника освітнього процесу Кодексу про адмінпорушення.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55