У Херсоні копи врятували матір з двома дітьми від тирана-наркомана

У Херсоні сьогодні близько опівночі працівники поліції врятували від агресивного наркозалежного чоловіка 29-річну матір із маленьким сином і донькою.

"Вночі до Корабельного відділення поліції прибігла схвильована жінка з проханням допомогти їй і дітям. Вона розповіла, що її наркозалежний чоловік буянить, викидає речі з дому, лякає сина і дочку, принижує її і погрожує фізичною розправою. Жінка пояснила, що чоловік забрав у неї телефон і вона дивом вирвалася з дому, щоб покликати на допомогу. Мати хвилювалася за дітей двох і чотирьох років, які залишилися з батьком", - повідомляють в поліції.

За лічені хвилини співробітники поліції прибули за місцем проживання жінки і застали вдома 31-річного чоловіка. Він вів себе неадекватно, агресивно і, ймовірно, був під дією невідомих речовин. Правоохоронці забрали жертв домашнього насильства і відвезти їх до лікарні для проведення необхідних оглядів.

Стосовно домашнього тирана поліцейські склали адміністративний протокол. Також поліцейські подбали про влаштування цієї родини до Кризового центру для жертв домашнього насильства. Там жінка з дітьми отримає тимчасовий притулок, консультації психологів, соціальних працівників та юристів. Після звернення до суду домашньому тирану винесуть обмежувальне припис, який передбачає для нього певні заборони. У разі порушення чоловікові передбачена кримінальна відповідальність.

загрузка...

Більше новин