У Херсоні чоловіку продали в магазині варену ковбасу з хробаками всередині. Про це повідомила його жінка у місцевій спільноті у Facebook.
Люди хотіли відпочити на природі, а їм продали ковбасу з опаришами всередині.
“Чоловік приїхав з ротації з АТО, вирішили поїхати на природу. І ось такий жах купили в магазині Везунчик на вулиці 200 років. Ковбасою це не назвеш.” – йдеться у дописі.
На відео чоловік показав жахливу картину хробаків у продукті.
Жінка оприлюднила також чек з покупки в тому самому магазині “Везунчик”.
Ковбаса була куплена вчора, 8 липня.
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39