У Херсоні знедолена пенсіонерка просить про допомогу біля стін мерії

СЕГОДНЯ

З родичами, але самотня. З житлом, але без даху над головою. Після пожежі квартира Галини Носенко, в селищі Молодіжне, що поблизу Херсона, згоріла дотла. З одягом і документами. Прихистити жінку нікому. Родичі від неї відмовляються. Пенсіонерка прийшла під стіни мерії благати про допомогу.

Тут, на порозі мерії, чиновники знайшли літню жінку, яка благала про допомогу. Пенсіонерка скаржилася, що залишилася без документів, грошей. Їй нікуди подітися – житло згоріло, а рідні від неї відмовилися.

Пенсіонерка пояснює – квартиру спалила через власну необережність. Три місяці тому перенесла інсульт. Самій по господарству важко. Однак сусіди кажуть, жінка навмисно підпалила квартиру.

"Погрожувала підпалити квартиру. Що вона не житиме і дітям нічого не залишить", – говорить Наталія Макарова, мешканка Молодіжного.

До пожежі у своїй квартирі Галина Григорівна жила разом з онукою Оленою і її трьома дітьми.

Внучка каже, що після чергової сварки пенсіонерка виставила за двері молоду матір з дітьми. Ті оселилися в гуртожитку. Але поділити нажите майно так і не змогли.

"Куди я її, до хоспісу якогось? Ну, куди мені, зрозумійте мене. Я сама тут сиджу на курячих правах", – зазначила Олена, внучка Галини Носенко.

У мерії кажуть, якщо рідні відсторонилися, спробують допомогти жінці.

"Спочатку треба відновити документи, чим ми обов'язково займемося, а вже потім надавати соціальну допомогу, в тому числі і в облаштуванні", – сказала Катерина Гандзюк, керуюча справами виконкому Херсонської міської ради.

"Єдиний вихід – подати на аліменти на дочку", – говорить Олена Старюк, юрист.

Але це не вирішить проблеми з житлом. Центрів-притулків для людей похилого віку в Херсоні немає. Виїжджати до іншого району до інтернатів жінка не хоче.

А поки що в мерії вирішують, як надати притулок жінці похилого віку, чи вона залишатиметься в лікарні.

Пенсіонерка сподівається, що дочка і внучка забудуть про сварки і прийдуть до неї.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин