У Херсонській області керівника одного з районних підрозділів Управління державної міграційної служби в регіоні викрили в систематичних хабарях від нелегалів.
Як розповіли в прес-службі СБУ, чиновник брав гроші у іноземців за прискорену легалізацію і невиселення з країни. Вартість "послуг" хабарника залежала від платоспроможності мігрантів, але в середньому становила близько 1000 доларів з людини.
Чиновника затримали на гарячому поруч з місцем роботи. Він отримав 20 тисяч гривень хабара від громадянина однієї з країн Центральної Азії. Тепер чоловікові загрожує до десяти років позбавлення волі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55