У Хмельницькому 19-річного парубка пограбували і травмували. Про це повідомили кореспонденту УНН у відділі поліції міста Хмельницького.
Подія сталася близько 5:00 на одній з вулиць міста, де невідома особа нанесла тілесні ушкодження (ймовірно ножем) і заволоділа мобільним телефоном 19-річного хмельничанина. Молодому чоловіку надали медичну допомогу у травмопункті Хмельницької міської лікарні.
На місці події працює слідчо-оперативна група.
Нагадаємо, у сміттєвому баку у Хмельницькому 23 жовтня знайшли мертву новонароджену дитину.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55