У Києві в рамках введеного карантину не будуть проводити масові богослужіння, а також заходи в театрах і музеях.
Про це йдеться в Протоколі засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.
Зокрема, Департаменту культури і Головному управлінню Держпродспоживслужби доручили підготувати відповідні звернення.
"...підготувати звернення до глав релігійних установ міста Києва щодо припинення проведення масових богослужінь і недопущення поширення нової коронавірусної інфекції (Covid-19) на території міста Києва та встановлення вхідного санітарного контролю; підготувати звернення до керівників театрів, кінотеатрів, музеїв щодо припинення культурно-масових заходів у зв'язку із запобіганням поширенню нової коронавірусної інфекції (Covid-19) на території міста Києва до 31.03.2020", - йдеться в тексті документа.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55