У Ялті відкрили "гарячу лінію" для доносів

 Крим.Реалії

В окупованому Криму ялтинський відділ Росспоживнагляду організував спеціальну "гарячу лінію" з питань продажу товарів виробництва Туреччини, заборонених до ввезення в РФ.Про це повідомляє сайт "Крим.Реалії".

"Гаряча лінія" працює щодня й організована на виконання указу президента РФ "Про заходи для забезпечення національної безпеки РФ і захисту громадян РФ від злочинних та інших протиправних дій і про застосування спеціальних економічних заходів щодо Турецької Республіки"

Нагадаємо, відносини між Росією і Туреччиною різко погіршилися після того, як наприкінці листопада турецькі військові збили російський бомбардувальник Су-24, що порушив повітряний простір країни.

Росія ввела проти Туреччини економічні санкції, які включають скасування безвізового режиму, обмеження поставок турецької продукції на російський ринок, скорочення частки участі турецьких компаній і турецьких громадян у російських проектах.

Наприкінці грудня 2015 року так званий "заступник голови адміністрації" Ялти заявив, що магазини міста відмовляються від турецьких товарів

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення