У Київській області знайшли повішеною дівчинку-підлітка, яка зникла напередодні. Про це повідомили у поліції Київщини.
"4 серпня близько 14 години до Обухівського управління поліції Київщини надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини. У результаті проведеної пошукової операції було виявлено тіло в покинутій будівлі в місті Кагарлик", - йдеться у повідомленні.
Наразі правоохоронці з’ясовують всі обставини трагічного випадку.
Поліція Київщини закликає батьків слідкувати за дозвіллям дітей, реагувати на їх проблеми та зміни настрою.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55