У Кам'янському покінчила життя самогубством хвора на коронавірус жінка. Смертельний інцидент стався 12 листопада.
Відомо, що наклала на себе руки жінка 1961 року народження у ковідному відділенні міської лікарні №7 по вулиці Сергія Слісаренка, 3. Самогубця вистрибнула з вікна на 6-му поверсі.
Причина самогубства встановлюється правоохоронцями.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55