У Чернігівській області рятувальники дістали з каналізаційної шахти тіла трьох людей. Про це повідомили у обласному управлінні ДСНС.
"До Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що до каналізаційної шахти на території приватного будинку у м. Новгород-Сіверський впали троє людей. На місце події прибуло 8 рятувальників та дві одиниці техніки. Надзвичайники у засобах захисту органів зору та дихання спустилися у шахту та дістали тіла загиблих. Як з’ясувалося, ними виявилися чоловік, 1975 р. н., жінка, 1984 р. н. та їх 17-річний син", - йдеться у повідомленні.
Причина та обставини трагедії встановлюються правоохоронними органами.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55