На Вінниччині рятувальники дістали людину з колодязя. Про це повідомили у ДСНС.
"У с.Гопчиця Погребищенської громади рятувальники дістали з каналізаційного колодязя людину. Як зʼясувалося, чоловіка вже без ознак життя виявили місцеві жителі, які й зателефонували до надзвичайників", - йдеться у повідомленні.
Бійці ДСНС за допомогою спеціального обладнання підняли загиблого на поверхню та передали слідчим Нацполіції. Вони й встановлять обставини, що призвели до загибелі людини.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55