На туристичному маршруті на гору Явірник-Горгани киянина вкусила змія у ногу. Рятувальники дісталися до потерпілого майже через дві години. Про це повідомляє ДСНС в Івано-Франківській області.
"20 серпня о 15:25 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час руху двох жителів м. Київ по туристичному маршруту на гору Явірник-Горгани Яремчанської міськради, одного з туристів, 1986 р.н., вкусила змія у нижню кінцівку, потрібна допомога з транспортування потерпілого", - йдеться у повідомленні.

О 17:10 рятувальники прибули до потерпілого, надали першу домедичну допомогу та о 18:15 супроводили його до карети швидкої медичної допомоги.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55