У Києві на вулиці Щусєва у Шевченківському районі неповнолітній хлопець убив 14-річну дівчинку. Після цього він скоїв суїцид.
Інформоване джерело підтвердило факти вбивства та подальшого самогубства. За його даними, хлопець – 2008 року народження.
У місцевих інтернет-спільнотах жителі столиці писали, що на Щусєва вранці у вівторок, 5 листопада, працювало багато правоохоронців, зокрема кінологів із собаками, слідчих.
У будинкових чатах поширювалася інформація, що дівчинку зарізали. Після цього ймовірний убивця, якому було 16 років, повісився (за деякими даними, нібито на дачі).
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55