У Києві школяр випав з вікна навчального закладу у Дніпровському районі, поліція зʼясовує обставини.
"Попередньо відомо, що 17-річний хлопець вистрибнув з третього поверху. Із травмами та переломами обох ніг його було госпіталізовано", - ідеться у повідомленні поліції.
Працюють слідчо-оперативна група та ювенальні поліцейські, які встановлюють усі деталі події та спілкуються з адміністрацією учбового закладу.
З соцмереж відомо, що школяр у Києві вистрибнув з вікна, бо його кинула дівчина. Пишуть, що під час перерви між учнем та його дівчиною виникла сварка – вона сказала йому, що хоче припинити стосунки. На наступній перерві хлопець хотів вчинити самогубство.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55