У Києві 51-річний чоловік організував дитячу порностудію

У Києві затримали 51-річного чоловіка, який на зйомних квартирах та студіях фотографував та знімав фільми порнографічного характеру за участю дітей.

Про це повідомляє Нацполіція.

В рамках співпраці з Національним кримінальним Агентством Британії (NCA) співробітниками Департаменту кіберполіції проводилися заходи щодо перевірки інформації про існування на території України дитячої порностудії.

Так, було встановлено, що 51-річний киянин створив "мережу" порноіндустрії, яка фінансувалася іноземцем. Фігурант, прикриваючись діяльністю професійного фотографа, підшукував неповнолітніх осіб жіночої статі. Зловмисник входив з ними в довірчі відносини, а через деякий проміжок часу схиляв їх до статевих зносин з ним та його 22-річним поплічником. Відзнятий матеріал він за грошові кошти збував через мережу інтернет до країн Європейського Союзу, Азії та країн Америки.

За статеві зносини з неповнолітніми та участь їх у порнозйомках зловмисник сплачував дітям від 500 до півтори тисячі гривень. Вже встановлено, що від злочинної діяльності затриманого постраждало п’ять неповнолітніх.

Спільними зусиллями співробітників Київського управління кіберполіції, детективів слідчого управління поліції в Полтавській області та прокуратури в Полтавській області, за участі спецпідрозділу КОРД міста Києва було проведено санкціоновані обшуки за місцями проживання та переховування всіх учасників, причетних до виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії.

Поліцейські виявили та вилучили підручники з неврології раннього дитячого віку, підліткової психіатрії, поведінки підлітків, а також фотоплівки, фотокамери, записники, платіжки про перерахування організатору грошових коштів від громадянина іншої держави. Також вилучили банківські картки, металеві ланцюги, апаратуру для проведення зйомок та гроші.

Крім того, за місцем мешкання старшого чоловіка поліцейські виявили двох неповнолітніх дівчат, стосовно яких фігурант готувався вчинити розпусні дії та виготовити дитячу порнографію.

Наразі чоловік затриманий в порядку ст. 208 КПК України. Тривають заходи щодо встановлення малолітніх та неповнолітніх дітей, які піддавалися сексуальній експлуатації.

Як зазначили в поліції, інформація про порностудію потрапила в ЗМІ і тому зловмисник встиг знищити частину доказів.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
загрузка...

Більше новин