У столиці всі дитячі майданчики закриті для відвідування - батьки-порушники платитимуть штрафи. Про це сказав мер Віталій Кличко під час брифінгу.
"Я наголошую: всі дитячі майданчики закриті для відвідування. Будь ласка, не порушуйте правила. Ті, у кого не вистачає свідомості і відповідальності, будуть платити штрафи за порушення обмежень, тому що немає іншого виходу уберегти вас, якщо ви самі цього не хочете", - сказав мер.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55