У Києві Київська міська спілка ветеранів АТО утворив громадське формування з охорони порядку. Про це на своїй сторінці у Facebook написав глава апарату КМДА Володимир Бондаренко.
"Разом з учасниками АТО створили Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку "Муніципальна охорона", яке вже зі вчорашнього дня патрулює місто разом з підрозділами Національної поліції України. Ще раз для всіх. У нас немає завдання замінити поліцію", - написав Бондаренко.
Основою для цього став формування Київський міський союз ветеранів АТО.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55