У Києві, біля однієї з центральних станцій метро сталася НП – під землю пішов асфальт прямо біля входу. Інцидент стався біля станції метро "Хрещатик" з боку вулиці Інститутської.
Як повідомляє видання "Вечірні вісті", частина асфальту біля входу в метро просто пішла під землю. Комунальні служби ремонт пошкодженого асфальту не починали, а обмежилися лише тим, що обгородили яму і натягнули попереджувальні стрічки.
На даний момент інформації про причини провалу немає. Постраждалих в результаті інциденту, на щастя, немає.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55