Біля однієї зі станцій метро Києва затримали трьох злодійок.
Злочинниць зловили в переході біля торгового центру "Городок", який знаходиться біля станції київського метро "Почайна".
"Затримано трьох мадам, які лазили по сумках і кишенях перехожих. Були доставлені в Оболонське управління поліції. Якщо хтось ще постраждав від їхніх діянь, будь ласка, звертайтеся туди", - йдеться в повідомленні
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55