У Києві на Софійській площі людям пропонують сфотографуватися з розмальованими голубами. Про це повідомляє зоозахисна ініціатива UAnimals в Facebook. Незвичайний бізнес захисники тварин назвали "розвагою для збоченців". В діях організаторів побачили складу злочину і просять звертатися до поліції.
"На Софійській площі Києва з'явилося чергова розвага для збоченців. Всім бажаючим пропонують сфотографуватися з пофарбованими голубами. Під час візиту на площу застати "атракціон" не вдалося. Тому просимо небайдужих при зустрічі цієї, або подібної розваги, відразу ж викликати поліцію", – йдеться в повідомленні.

При цьому думки щодо складу злочину розділилися. У самій ініціативі розцінюють фарбування голубів як "жорстоке поводження з тваринами".

Інші ж користувачі розцінюють інцидент як порушення розпорядження КМДА про надання фотопослуг з тваринами. Про те, що є заборона на фотопослуги з тваринами в Києві, нагадав і журналіст Пол Ніланд.
"Це вкрай ганебно. Тварини не повинні використовуватися як об'єкти для фото. Це раніше було під забороною в Києві", – написав він у коментарі в Twitter у Святослава Вакарчука.

Сам Вакарчук зазначив, що фарбування тварин не таке жахливе, як те, що на це є попит.

09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51