Аномально тепла зима привела до раннього цвітіння сакур у Вінниці, повідомляє місцеве видання 33 канал.
Тепла погода розбудила дерева, і вже на трьох японських сакурах по вулиці Порика почав з'являтися перший цвіт.
Зазначається, що в цьому році цвітіння почалося на місяць раніше, ніж минулої весни. Рік тому перший цвіт на цій алеї зафіксували лише 6 квітня.
Якщо тепла погода продовжить утримуватися, то вже до кінця тижня можна буде робити перші селфі-сесії серед вінницьких сакур.
Алею сакур у Вінниці висадили на проспекті Космонавтів та по вулиці Порика у 2016 році.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55