Протягом середи, 23 грудня, у Києві через ожеледицю травмувалося 48 людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на Департамент охорони здоров'я КМДА.
"За 23 грудня через ожеледицю травмувалося 48 дорослих", - повідомила Вишневська.
Окрім того, за її словами, одна людина постраждала через переохолодження.
Повідомляється, що 24 грудня у Києві очікується ожеледиця. Водіїв та пішоходів закликають бути обережними.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55