У Києві через пішохода зіткнулися три автомобіля: загинула людина (відео)

 СЕГОДНЯ

Серйозна дорожньо-транспортна пригода за участю відразу чотирьох автомобілів сталася поблизу станції метро "Сирець" у Києві, де раніше сталася ДТП за участю поліцейського автомобіля, ввечері 7 серпня близько 20:40. Про це повідомляє Інформатор

Так, за даними свідків і поліції, чоловік за кермом авто Skoda рухався вулицею Щусєва у бік "Дорогожичів". Перед машиною раптово на дорогу вискочив пішохід, що перебігав дорогу в недозволеному місці. Щоб уникнути зіткнення з пішоходом, водій Skoda вивернув кермо вправо, зачепив три припарковані автомобілі (Hyundai, SsangYong і Dacia) і перекинувся.

Відомо, що в SsangYong і Dacia нікого не було, тому постраждали лише машини, а в Hyundai в момент аварії перебувала сім'я.

Чоловік і жінка з дитиною підійшли до свого Hyundai, водій посадив у машину дружину і дитину та збирався сісти в машину, коли його "зніс" автомобіль Skoda. За словами очевидців, чоловікові відірвало руку в момент зіткнення з машиною. Він був госпіталізований, проте помер у лікарні.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення