У Києві сталось чергове самогубство - повісився чоловік. Суїцид він скоїв 17 листопада, а зараз стали відомі подробиці.
Вкоротив собі віку житель багатоповерхівки на вулиці Жмеринській, що у Святошинському районі. Він повісився на вікні житлового будинку, на першому поверсі.
Місцеві мешканці розповіли, що самогубцею є пенсіонер, йому було 75 років. На кадрах видно, як працівники швидкої допомоги констатують смерть повішеника.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55