У Києві заарештували 22-річного чоловіка, який вкрав 55 тис. доларів, вдаючи із себе працівника пункту обміну валют.
Про це повідомляє офіційний сайт прокуратури Києва.
25 травня чоловік чекав на "клієнта" в заздалегідь орендованому приміщенні в Оболонському районі столиці, одягнувши для маскування перуку. Коли ж йому передали гроші для обміну, він заблокував двері магнітним замком і вистрибнув через вікно.
Правоохоронці затримали грабіжника "за гарячими слідами".
Зараз він перебуває під вартою. Триває досудове розслідування.
Нагадаємо, раніше в Києві грабіжник обмінника поранив поліцейського.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55