У Києві директор комунального підприємства вимагав від бізнесмена 160 тис. гривень

СЕГОДНЯ

У Києві затримали директора комунального закладу, який вимагав від підприємця 160 тис. гривень.

Як повідомили в ГУ НП в столиці, в Дарницьке управління поліції звернувся чоловік з повідомленням про те, що директор комунального підприємства тривалий час не надає доступ в приміщення, яке він кілька років тому орендував і займався виробництвом. Однак він готовий бути піти на компроміс, якщо підприємець погасить його борг, а це – 160 тис. гривень за судові тяжби.

Цією інформацією зацікавилися оперативні працівники. Правоохоронці спільно з працівниками міської прокуратури №2 затримали 57-річного директора комунального підприємства. Затримання відбулося після того, як підприємець надав керівникові рахунок з оплатою боргу і отримав дозвіл на доступ до орендованого приміщення.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Із затриманим спілкуються слідчі, йому загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Стежте за оновленнями на сторінці ведучого «Надзвичайних новин» Костянтина Стогнія в Facebook
загрузка...
Загрузка...

Більше новин